Levelezés

Bejelentkezés

Névnap

2017. november 20., hétfő, Jolán

Szavazás

Milyen gyakran szoktál olvasni?
Szinte soha, csak ami nagyon érdekel.
9%
Kevés olyan könyv van, ami érdekel, de néha elolvasok egyet-egyet.
13%
Rendszeresen olvasok, nagyon élvezem.
67%
Inkább a televízió és a számítógép!
11%
Összes szavazat: 54

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Versenyeredmények

A 2016/2017-es tanév versenyeredményei



A 2015/2016-os tanév versenyeredményei


Sportversenyek

Autómentes nap

 

III. korcsoportos vegyes váltó                       II. hely

 

IV. korcsoportos vegyes váltó                       I. hely

 

Egyéniben:

 

Balogh Dóra                                                  I. hely

 

Győrfi Dominik                                             III. hely

 

Tóth Kinga                                                    IV. hely

 

Nagy Fanni                                                    IV. hely

 

   Kőhegyi Daniel                                              IV. hely       

 

Szőke Lajos                                                   V. hely

 

Borsodi Kitti                                                  V. hely

 

 

Szabad kategóriában:

 

Sós Rómeó                                                    II. hely

 

Gojdár Sándor                                                III. hely

 

Szilágyi Máté                                                 V. hely



2014-2015-ös tanév versenyeredményei

Tanulmányi versenyek

 Hevesy György megyei Kémia verseny

V. hely: Szabó Angelika  8.b

 VI: hely: Sós Kevin  8.b

Gyulai József  T.  T. Labor prezentáció a laborkísérletekről c. verseny

I. hely: Nagy Natália 6. c

Farkas Adolf 6. c

Pósa Ferenc 6. c

II. hely:  Rácz Krisztián 6. c

Török László 6. c

Varga Gergő 6. c

Városi levelező matematika verseny

III. hely: Győrfi Rebeka 6.b

Angol ország ismereti verseny

III. hely: Galambos Alexandra 8. b

Pődör Erik 8. b

Török Csanád 8. b

Városi történelem verseny

I. hely: Galamb Katica 5. c

Kovács Gergő 6. c

II. hely: Sós Márk 5. c

Buza Karolina 5. c

Nagy Platán Városi matematika

III. hely: Kovács Gergő 6. c

Városi prózamondó verseny

III. hely: Kovács Gergő 6. c

Gazdasági vetélkedő

III. hely: Udvardi Kiara  8. c

Bali Benjámin 8. a

Szabó Angelika 8. b 

Iskolák a nagyvilágban c. rajzverseny

II. hely: Bordás Viktor 6.a

Ismered-e Vásárhelyt?

III. hely: Szabó Angelika 8. b

  Sós Kevin 8. b

Sportversenyek

MEGYEI

Csongrád megyei Atlétika Diákolimpia Döntő

IV. korcsoportban

4x100m váltófutásban

II. hely: Kőhegyi Daniel 7. b

Rau Gergő 8.a

Rácz Szabó Mihály 8. b

Vargacz Zikó János 8. b

Több próba csapatverseny

IV. hely: Kőhegyi Daniel 7. b

  Nagy – Abonyi Ádám 8.b Rau Gergő 8. a

  Rácz Szabó Mihály 8. b

  Török Mihály 8. c

  Vargacz Zikó János 8. b

100 m síkfutás

döntős:Vargacz Zikó János 8. b

Súlylökés

VII. hely: Albert Elizabet 7. a

Kislabda hajítás

IX. hely: Nagy- Abonyi Ádám   8. b

 

Úszás

I. hely: Török Mihály

III. hely: Török Csanád

Kézilabda megyei elődöntő 7-8. évfolyam

II. helyezés: Hajdú Zsombor 8. b

                   Sörös Hunor 8. b

       Rácz- Szabó Mihály 8.b

       Rau Gergő 8. a

                   Bán Róbert 8. c

                   Lázár Lajos 8. c

       Kenéz Tibor 8.c

                  Bogdán Richárd 7. c

                  Dobai Richárd 7. c

                  Török Mihály 8. c

      Kürtösi Viktor 7. a

Atlétika egyéni összetett

V. helyezés: Rau Gergő 8.a

VÁROSI

Autómentes futás     

III. hely: Sós Rómeó 6.c

Futsal (teremfoci) IV. korcsoport

II. hely: foci csapat

Mikulás futás

II. hely : Gila Máté 8. b

Diáksport Napi futás

II. hely: Tóth Kinga 7. b

Úszás

100 m gyors

I. hely: Tóth Kinga 7.b

            III. hely: Labozár Zsolt

100 m mell 

 I. hely: Török Mihály 8.c

             II. hely: Hajdú Zsombor 8.b

                          Tóth Kinga 7.b

             III. hely: Nagy Richárd 7.a

100 m hát 

 I. hely: Török Csanád 8.b

             II. hely: Labozár Zsolt 7.a

50 m mell      

III. hely: Balod Dóra 6.a

4x50 m gyors váltó

            II. hely: Török Csanád 8. b

Rau Gergő 8. a

Hajdú Zsombor 8. b

Nagy Viktor 8. a

4x50 gyors váltó

            II. hely: Kürtösi Viktor 7. a

Török Mihály 8. c

Gojdár Sándor 7. b

 Labozár Zsolt 7. a

Terematlétika

medicinlabda lökés

            II. hely: Albert Eliza 7. a

magasugrás

            II. hely: Török Csanád 8. b

hármasugrás

            II. hely: Kiss Dániel 7. c

            III. hely: Török Csanád 8.b

30 m futás

            III. hely: Víg Orsolya 7. c

Kézilabda:

III. korcsoport

II. hely: Varga Gergő 6. c

Szemán Dávid 6. c

Sós Rómeó 6. c

Hajdú Botond 6. b

Paku Dániel 6. a

Pintér Dániel 6. b

Jurcsisin Dániel 5. c

Kovács Kornél 5. c

Babcsán Márk 6. b

Bordás Viktor 6. a

 

IV. korcsoport

I. hely: Hajdú Zsombor 8. b

 Sörös Hunor 8. b

Rácz- Szabó Mihály 8.b

Rau Gergő 8. a

 Bán Róbert 8. c

                        Lázár Lajos 8. c

 Kenéz Tibor 8.c

 Bogdán Richárd 7. c

                        Dobai Richárd 7. c

 Török Mihály 8. c

 Kürtösi Viktor 7. a

Mezei futóverseny

II. hely: Török Mihály 8. c

Vargacz Zikó 8. b

 Gojdár Sándor 7. b

                        Bali Benjamin 8. a

 Kovács Krisztián 8. b

Labdarúgás

III – IV. korcsoport

            II. hely: focicsapat

Atlétika egyéni összetett versenyben

            II. hely: Balog Dóra 6. a

Atlétika csapatbajnokság

            I. hely: Vargacz Zikó 8. b

Török Csanád 8. b

Kőhegyi Daniel 7. b

Magony Zoltán 7. b

Rácz-Szabó Mihály 8. b

Rau Gergő 8. a

Egyéni atlétika

I. hely

magasugrás Török Csanád 7. b

300 m síkfutás Vargacz Zikó 8. b

600 m síkfutás Sós Rómeó 6. c

4x100 m váltó Rau Gergő 8. a

Török Csanád  8. b

Rácz – Szabó Mihály 8. b

 Vargacz Zikó 8. b

II. hely

100 m síkfutás Tóth Kinga 7. b

súlylökés Albert Eliza 7.a

kislabda hajítás Nagy-Abonyi Ádám 8.b

   Sós Rómeó 6. c

4x600 m váltó Albert Eliza 7. a

Rákóczi Benjamina 7. c

Víg Orsolya 7. c

Tóth Kinga 7. b

III. hely

600 m síkfutás    Borsodi Kitti 7.a

                            Balog Márk 5.c

távolugrás          Tóth Kinga 7.b

magasugrás        Magony Zoltán 7.b

100 m síkfutás    Vargacz Zikó 8.b

                            Víg Orsolya 7.c

 

kislabda hajítás  Rácz-Szabó Mihály 8.b